• "Pod biało-czerwoną"

• Piątek dwudziestego stycznia 2023 roku na długo pozostanie w naszej pamięci. Tego dnia odbyło się inauguracyjne uroczyste podniesienie flagi państwowej na maszt sfinansowany w ramach projektu "Pod biało-czerwoną" pod honorowym patronatem Premiera Mateusza Morawieckiego. W wydarzeniu udział wzięli licznie przybyli goście: sekretarz stanu w Kancelarii Premiera Adam Andruszkiewicz, wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski, samorządowcy z Gminy Zawady i powiatu białostockiego na czele z wójtem Krzysztofem Wądołowskim, mieszkańcy oraz cała społeczność szkolna.

Relacje z wydarzenia opublikowane zostały w mediach:

Strona Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku

TVP Białystok

Polskie Radio Białystok

Kurier Poranny

• Dzień w masce karnawałowej

• W ostatnim tygodniu przed feriami odbyła się kolejna akcja Samorządu Uczniowskiego w ramach międzyklasowego konkursu „ZGRANA KLASA”. Tego dnia uczniowie mieli za zadanie przyjść do szkoły w masce karnawałowej.

• BAL CHOINKOWY

• W dniu 13 stycznia odbył się w naszej szkole BAL CHOINKOWY dla przedszkolaków i uczniów klas I - III. Doskonałą zabawę poprowadziły Panie ze studia artystycznego „Anima”. Zapewniły profesjonalne nagłośnienie, dekorację sali oraz oświetlenie dyskotekowe. Animatorki przebrane za Elfy poprowadziły zabawy i tańce, podczas których angażowały do zabawy wszystkie dzieci. Dekoracja przeniosła zebranych w świąteczny czas a wizyta św. Mikołaja sprawiła wszystkim ogromną radość.  Impreza została zorganizowana we współpracy z Radą Rodziców.

• Supersmyki dokarmiają ptaki

• Uczniowie klasy 0a, w ramach projektu – „Supersmyki przyrody” od końca października zajęły się dokarmianiem ptaków. Na drzewach obok klasy zawieszają ptasie smakołyki: ziarna, słoninkę, knedle z ziarnami, kukurydzę. Do ptasiej stołówki przylatuje bardzo dużo ptaków, a dzieci obserwując je przez okno mają super frajdę.

• Kolędowanie

• W Święto Trzech Króli młodsi uczniowie naszej szkoły kolędowali w Kościele Parafialnym w Zawadach. Zaprezentowali bogaty repertuar kolęd i pastorałek. Swoim wspaniałym występem sprawili radość wszystkim uczestnikom Mszy Świętej. W podziękowaniu dostali od Księdza Proboszcza słodycze a od zgromadzonych gromkie brawa. Kolędników przygotowały Panie: R. Konopka i K. Pelc.

• ZAPROSZENIE NA UROCZYSTE KOLĘDOWANIE

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Zawadach

wraz z uczniami klasy II i III oraz ich opiekunami

serdecznie zapraszają na UROCZYSTE KOLĘDOWANIE,

które odbędzie się 6 stycznia 2023r. o godz. 12.15

w Kościele p. w. Przemienienia Pańskiego w Zawadach.

Dzieci zaprezentują bogaty repertuar kolęd i pastorałek przed Mszą Świętą, podczas jej trwania oraz bezpośrednio po zakończeniu.