• DZIĘKUJEMY

• Miło nam poinformować, że nasza szkoła  uzyskała I miejsce w  Plebiscycie Edukacyjnym 2021 Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej w powiecie białostockim w kategorii SZKOŁA ROKU.

Bardzo dziękujemy rodzicom i uczniom za zgłoszenie  szkoły oraz za oddane głosy.

• Wyniki konkursu czytelniczego: „Cytaty z lektur szkolnych”

• Przez dwa tygodnie na korytarzu szkolnym wywieszane były cytaty z tytułem i autorem lektury. 16 marca 2022 r. chętni uczniowie z klas ósmych przystąpili do rozwiązania testu wyboru. Zadanie uczestników polegało na przyporządkowaniu cytatów do tytułów lektur szkolnych dla klasy ósmej.

Wyniki konkursu czytelniczego:

„Cytaty z lektur szkolnych”

I miejsce ex aequo

Julia Maleszewska kl. 8 A

Justyna Śliwowska kl. 8 A

II miejsce ex aequo

Julia Szymańska kl.  A

Bartosz Maliszewski kl. 8 A

Patrycja Grabowska kl. 8 A

Za zajęcie I miejsca uczennice otrzymali  nagrody książkowe, dyplomy i oceny celujące        z języka polskiego.

Za zajęcie II i III miejsca uczniowie otrzymali  nagrody książkowe, dyplomy i oceny bardzo dobre z języka polskiego.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują plusy z języka polskiego.