• ŚWIĘTO LICZBY PI

• W poniedziałek 14 marca obchodziliśmy w naszj szkole święto liczby pi. Dzień ten stał się okazją do pogłębienia wiedzy na temat najsłynniejszej na świecie liczby niewymiernej. W celu uczczenia "Ludolfiny" ogłoszone zostały dwa konkursy: matematyczno-poetycki oraz plastyczny. Wśród uczniów klas II - VIII wyłoniono także klasowych mistrzów tabliczki mnożenia.

• Ogólnopolski Konkurs Papieski pt. "Przyszłość ludzkości idzie poprzez rodzinę! - święty JP II"

• Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w XXII Ogólnopolskim Konkursie Papieskim pt. "Przyszłość ludzkości idzie poprzez rodzinę! - święty JP II".

Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy konkursowej w jednej lub po jednej z dwóch
            kategorii:

- praca plastyczna,
            - praca fotograficzna.

Temat pracy to:
            1. Ukazanie wartości życia w harmonijnej i szczęśliwej rodzinie opartej na małżeństwie.

2. Wskazanie rodziny jako bezpiecznego i pełnego miłości środowiska dla dzieci, osób
            niepełnosprawnych, chorych, starszych.

3. Przypomnienie i wskazanie młodzieży ponadczasowych i uniwersalnych wartości
            płynących z nauczania Świętego Jana Pawła II.

Czytaj więcej w regulaminie konkursu dostępnym w załączniku.

• BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

• 11 lutego w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. To dla przedszkolaków niezwykły i długo wyczekiwany dzień.

Dzieci były przebrane w barwne i pomysłowe stroje, które zachwycały wszystkich. Były wspólne tańce, zabawy, konkursy oraz słodki poczęstunek. Bawiliśmy się świetnie!

• Przedszkolny konkurs plastyczny "Bałwan z mojej wyobraźni".

• W styczniu przedszkolaki wzięły udział w konkursie "Bałwan z mojej wyobraźni".

Wszystkie prace były bardzo piękne, ciekawe i pomysłowe! Dziękujemy za tak liczny udział i zaangażowanie. Komisja miała bardzo trudne zadanie w wyborze laureatów. Dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy!

Oddział 4-5 latków:

1 miejsce- Patryk Pogorzelski

2 miejsce- Marcelinka Herman

3 miejsce- Szymon Zajkowski.

Oddział 6 latków:

1 miejsce - Franek Wilczewski, Bartek Nartowicz